Plandeki bezbarwne, plandeki z oknami Szczecin produkcja

Plandeki są powszechnie stosowane w celu zabezpieczenia obiektów wolnostojących przed warunkami atmosferycznymi, a także jako forma przegrody, ściany czy mobilnej kurtyny. Największą popularnością cieszą się plandeki altankowe i kotary z plandeki z folią przezroczystą . Jest to rozwiązanie, które jednocześnie spełnia funkcję ochronną i zapewnia estetyczny wygląd oraz dostęp światła. Precyzyjne wykończenie, rozmiar ściśle dopasowany do zapotrzebowania, szeroki wybór kolorów to główne atuty naszych produktów. Produkcja plandek odbywa się wyłącznie pod zamówienie po uprzednim ustaleniu wszystkich szczegółów z Klientem. Dlatego oferowane przez nas plandeki na wymiar to produkt unikatowy. Zaopatrujemy w plandeki z oknami Szczecin i okolice, a także realizujemy zamówienia na plandeki z dostawą na wskazany adres.

 

PLANDEKA DO ALTANY I NA TARAS
Kliknij i zadzwoń teraz +48 91 885 43 70

Plandeki z oknami Szczecin

 

 Jak zamówić plandeki na altany Szczecin ?

Zastanawiasz się gdzie kupić plandeki w Szczecinie ? Procedura jest niezwykle prosta. Najlepiej przesłać do nas zapytanie mailowe z projektem plandeki, może być odręczny. W przypadku braku rysunku polecamy skontaktować się z naszym doradcą telefonicznie, aby określić rodzaj materiału, kolor, wymiary i dodatkowy osprzęt. Są to podstawowe informacje do uzyskania wstępnej wyceny. Po zaakceptowaniu warunków finansowych pozostaje jeszcze akceptacja przesłanego przez nas ostatecznego rysunku, który jest wizualizacją zamówienia. Przedstawia szczegółowe rozmieszczenie bezbarwnej folii i kolorowych krawędzi. Realizacja zależnie od wielkości zamówienia i obłożenia produkcji trwa przeciętnie ok 5 – 7 dni roboczych.

 

Jak zaprojektować plandeki z oknami ?

Plandeki bezbarwne cieszą się dużą popularnością, gdyż zapewniają wysoką ochronę przy jednoczesnym zachowaniu przezroczystości. Jest to chętnie wybierane rozwiązanie, gdyż zapewnia dobrą widoczność i dopływ światła. Dzięki temu zabezpieczone altanki pozwalają na użytkowanie nawet przy gorszej pogodzie.

Nie mniej każde „ okno z plandeki ” musi być zgrzane z kolorową tkaniną, aby zapewnić trwałość produktu. Dodatkowo przy planowaniu zabudowy altany trzeba mieć na uwadze, że maksymalna wysokość foli przezroczystej w jednym pasie nie może przekroczyć 1,3 m. W przypadku potrzeby pokrycia większej powierzchni materiałem przezroczystym proponujemy poziome pasy przedzielone kolorem w odstępach ok 10 – 15 cm. Dodatkowo krawędzie: górna, dolna i boczna również muszą być wykończone kolorem aby zabezpieczyć jej przed pruciem i móc zakuć uchwyty.

Okrycia z plandeki na taras wykonujemy według wymiarów podanych Klienta. Aczkolwiek służymy radą, jeśli pojawią się wątpliwości podczas samodzielnych pomiarów. Zaopatrujemy w plandeki do altanki Szczecin, a także realizujemy zamówienia wysyłkowe na terenie całej Polski.

Kliknij i zadzwoń teraz +48 91 885 43 70

 

Charakterystyka plandeki z oknami z foli przezroczystej

Plandeki z folii przezroczystej zgrzewamy wyłącznie z tkaniną plandekową PCV 650g/m2. Materiał jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne: deszcz, wiatr, mróz. Dzięki temu służy przez wiele lat. Ponadto dostępny jest w szerokiej palecie kolorystycznej pozwalającej na estetyczne dopasowanie do otoczenia.

 

Jak montować pokrycia plandekowe na altanki ?

Plandeki altankowe są dziecinnie proste w montażu. Czynność ta nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani technicznych umiejętności. Każda ściana ma zakute oczka owalne kompatybilne z uchwytami obrotowymi, które z kolei przywierca się do belki. Jest to skuteczne mocowanie, zapewniające ścisłe dopasowanie do altany. Takie rozwiązanie pozwala również na sprawny demontaż. W sytuacji niepewnej pogody warto skorzystać z pasków do podwieszenia pozwalających na częściowe podwinięcie plandek.

Produkcja plandeki na wymiar Szczecin – zadzwoń i zamów : +48 91 885 43 70