Plandeki na wymiar Szczecin produkcja

Okrycia z plandeki są powszechnie stosowane jako materiał ochronny nie tylko w przemyśle, ale również w codziennym użytkowaniu. Idealnie sprawdzają się jako zabezpieczenia altankowe , kotary przemysłowe z plandeki , plandeki na piaskownicę czy kaptury na palety z plandeki. Są to produkty niestandardowe wykonane zgodnie z wymiarem zabezpieczanych pomieszczeń i przedmiotów. Z tego względu, każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i realizowane według podanego przez Klienta formatu. Precyzyjne wykonanie gwarantuje idealną szczelność i estetyczny wygląd. Nie bez znaczenia jest właściwy dobór tkaniny plandekowej. Zaopatrujemy w plandeki na wymiar Szczecin i okolice. Na życzenie Klienta dostarczamy plandeki kurierem na terenie kraju. Zapewniamy szybką realizację.

PLANDEKA NA WYMIAR SZCZECIN
Kliknij i zadzwoń teraz +48 91 885 43 70

 

plandeki na wymiar Szczecin

Jak zamówić plandeki na wymiar ?

Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo. Jednakże przed realizacją należy podać rodzaj tkaniny, kolor i co najważniejsze wymiar plandeki. Produkcja odbywa się według pomiarów Klienta. Dlatego warto skonsultować się z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się jak poprawnie wymierzyć, np. altanę. Dodatkowo należy określić w jaki odstępach zakuć oczka montażowe i zamówić ewentualny osprzęt jak paski do podwieszenia czy linka gumowa. Z uwagi na to, że produkcja jest ściśle spersonalizowana, cena plandeki ustalana jest indywidualnie po doprecyzowaniu wszystkich szczegółów. Nasz produkcja plandeki na wymiar Szczecin zapewnia szybką realizację.

Jaki jest najlepszy materiał na plandeki ?

W tej sytuacji odpowiedz nie jest jednoznaczna. W zależności od warunków otoczenia i funkcji jaką ma spełniać plandeka wybór materiału może być różny. Nie bez znaczenia jest również budżet. Niezależnie od tkaniny, zapewniamy plandeki wodoszczelne i wytrzymała na warunki atmosferyczne takie jak: deszcz, śnieg mróz, wiatr czy promieniowanie UV. Nie mniej nie jest to materiał niezniszczalny. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Im wyższa gramatura plandeki tym wydłuża się odporność użytkowa produktu.

Z oferowanych przez nas tkanin zdecydowanie polecamy plandeki PCV na wymiar . Przede wszystkim materiał jest dostępny w szerokiej palecie kolorów. Ponadto umożliwia zgrzanie z folią przezroczystą i pozwala na wykonanie estetycznych plandek z oknem. Co więcej wykonanie nadruku czy logo nie stanowi przeszkody. W ofercie plandeki PCV o gramaturze 650 i 900 g/m2, która warunkuje wysoką wytrzymałość, ale z drugiej strony nie należy do tanich.

Alternatywą są plandeki PE na wymiar o gramaturze 200g/m2 zdecydowanie tańsze w zakupie. Ponadto idealnie nadają na wielkoformatowe plandeki czy kotary na hale przemysłowe, gdyż ważą zdecydowanie mniej. Z kolei wytrzymałością nie dorównują tkaninie PCV, ale jako kaptury na palety materiał PE jest wystarczający. Niestety wybór kolorów jest ograniczony i nie można łączyć materiału z folią przezroczystą oraz drukować logo. Nie mniej cena jest jest zachęcająca.

Okrycia z plandeki zastosowanie

Plandeki mają szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale również sprawdzają się w użytku prywatnym. Wszystko za sprawą uniwersalnych właściwości materiału. Kluczową zaletą jest wodoszczelność i ochrona przed warunkami atmosferycznymi co zapewnia skuteczną ochronę w zastosowaniach zewnętrznych, np jako zabezpieczenie altanki. Dodatkowo tkanina jest mocna i trwała. To sprawia, że jest chętnie wykorzystywana wewnątrz budynku jako produkt oddzielający pomieszczenia – kotara lub zabezpieczający przedmioty- pokrowce. Co więcej możliwość dopasowania wymiaru i koloru czyni produkt jeszcze bardziej unikatowym i atrakcyjnym.

Zaopatrujemy w Plandeki na wymiar Szczecin oraz okolice. Nie mniej dostarczamy plandeki kurierem do wszystkich miejsc w Polsce.

SPRAWDŹ CENY PLANDEKI NA WYMIAR  Kliknij i zadzwoń teraz +48 91 885 43 70