Kaptury plandekowe, pokrowce z plandeki Szczecin produkcja

Plandeki są popularne w wielu gałęziach przemysłu, głównie dzięki szerokim możliwościom ich zastosowania jako płachty ochronne. Kluczem jest wysoka odporności na warunki atmosferyczne. Dodatkowo tkaniny są są mocne i wytrzymałe. Jest to idealny materiał do produkcji pokrowców przemysłowych i kapturów na palety. Pokrowce wykonane z plandeki gwarantują wysoką szczelność, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości. Niepodważalnym atutem naszej firmy jest produkcja plandek na wymiar , co pozwala na idealne dopasowanie formatu okrycia do zapotrzebowania Klienta. Szczególnie w przypadku pokrowców nietypowe wymiary są na porządku dziennym. Nasza produkcja pokrowce z plandeki Szczecin zapewnia szybką realizację. Oczywiście przyjmujemy zamówienia z całego kraju i dostarczamy gotowe produkty kurierem.

KAPTURY NA PALETY, POKROWCE Z PLANDEKI SZCZECIN
Kliknij i zadzwoń teraz +48 91 885 43 70

pokrowce z plandeki Szczecin

Jak zamówić pokrowce z plandeki na wymiar ?

Podstawą jest prawidłowe zwymiarowanie plandeki. Wszystkie realizacje wykonujemy pod wymiar podany przez Klienta (długość, szerokość, wysokość). Następnie należy określić rodzaj materiału i podać jego kolor. Ważne jest również określenie dodatkowego osprzętu – przede wszystkim wskazanie rozstawienie oczek montażowych jeśli mają być zakute. Z uwagi na fakt, że oferujemy produkt nietypowy o spersonalizowanych parametrach, każda wycena jest indywidualna. Po zaakceptowaniu kosztorysu przystępujemy do działania. Głównie zaopatrujemy w pokrowce z plandeki Szczecin i okolice. W zależności od obłożenia na produkcji czas oczekiwania to ok 5 dni.

Jaki materiał na pokrowce z plandeki ?

Zależnie od przeznaczenia można wybrać pomiędzy tkaniną PCV i PE (PP). Obydwa materiały są wysoce wodoodporne i wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Nie mniej gramatura plandek decyduje o wytrzymałości mechanicznej. Stąd plandeki gumowane PCV 650g/m2 są mocniejsze niż PE (PP) 200g/m2. Z drugiej strony im grubsza plandeka tym jej zakup jest bardziej kosztowny. Dlatego przy doborze materiału należy wziąć poprawkę na budżet jaki chcemy przeznaczyć.

W przypadku mniejszego zapotrzebowania na okrycia, np. pojedyncze sztuki plandeki na maszyny warto postawić na pokrowce PCV. Jest to inwestycja na wiele lat, która zapewni bardzo dobrą ochronę. Z kolei produkcja seryjna wymaga zminimalizowania kosztów, dlatego kaptury na palety powszechnie wykonuje się z PE (PP). Nadal spełniają swoją funkcje zabezpieczająca, są tańsze, ale ich żywotność będzie krótsza.

Charakterystyka tkanin plandekowych :

1. Plandeki PE (PP)
• Gramatura: 200g/m2;
• Wybór kolorów – niebieski / zielony / jasny szary
• Dodatkowy osprzęt – oczka montażowe standardowe, oczka kotarowe, linka gumowa
• Wersja z nadrukiem – brak
• Możliwość wgrzania okien – brak
• Opcja trudnopalna – brak

2. Plandeka PCV
• Gramatura – 650 g/m2, 900 g/m2
• Wybór kolorów – pełna paleta barw RAL (od ręki dostępne kolory standardowe)
• Dodatkowy osprzęt – oczka montażowe standardowe, oczka kotarowe, linka gumowa
• Wersja z nadrukiem – laminowany nadruk wysokiej rozdzielczości i jakości
• Możliwość wgrzania okien – tak
• Opcja trudnopalna – tak

Zastosowanie plandek jako pokrowce

Z uwagi na pożądane właściwości jakie mają tkaniny plandekowe, materiał idealnie nadaje się jako okrycia ochronne i do produkcji pokrowców. Przede wszystkim precyzja wykonania gwarantuje szczelność, a tkanina nie przepuszcza wody i jest odporna na mróz czy wiatr. Co więcej materiał jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Powszechnie z plandeki wykonuje się pokrowce na maszyny i rządzenia, a także kaptury na palety. Jest to idealna forma zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami otoczenia pracy.