Plandeki okryciowe Szczecin produkcja na wymiar

Plandeki są idealnym materiałem okryciowym dla maszyn, palet czy pomieszczeń w celu zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami otoczenia. Dzięki uniwersalnym właściwościom materiał jest powszechnie wykorzystywany jako plandeki ochronne zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Plandeki wodoodporne chronią także przed mrozem, śniegiem i wiatrem. Ponadto zakres wykorzystania jest szeroki: od zabezpieczeń na piaskownicę poprzez kaptury na palety, aż do kotar przemysłowych i plandeki na taras czy altankę. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest mocny i wodoodporny materiał okrycia plandekowe sprawdzają się idealnie. Nasza firma zaopatruje w plandeki okryciowe Szczecin i okolice. Ponadto realizujemy również zamówienia z dostawą do Klienta na terenie Polski. Zamówienia wielkoformatowe nie stanowią dla nas przeszkody. Tak samo jak plandeki reklamowe z nadrukiem czy plandeka z logo według projektu Klienta.

PLANDEKI OCHRONNE NA WYMIAR 
Kliknij i zadzwoń teraz +48 91 885 43 70

 

Plandeki okryciowe na wymiar

 

Wybierz materiał na plandeki okryciowe

W zależności od przeznaczenia, plandeki mogą być wykonane z różnych tkanin o rozmaitej gramaturze. Nasza firma zapewnia plandeki gumowane PCV oraz PE (PP) dając tym samym wybór materiału i ceny plandek . Obydwie tkaniny charakteryzuje wodoodporność i wytrzymałość, a precyzyjne wykonanie zapewnia wysoką szczelność w przypadku zgrzewanych krawędzi pokrowców i kapturów na palety. Jednakże do każdej realizacji należy podejść indywidualnie i dobrać materiał przede wszystkim biorąc pod uwagę warunki pracy oraz budżet.

Na plandeki przemysłowe bardzo dobrze sprawdza się materiał PE (PP) 200 g/m2 – jest wystarczający do zabezpieczeń wewnątrz budynku, jako pokrowce, kotary czy przegrody. Natomiast przy narażeniu na ciężkie warunki atmosferyczne i stosowaniu na zewnątrz z pewnością wytrzyma kilka sezonów. Nie mniej jego cena jest konkurencyjna, co nie jest bez znaczenia przy dużym nakładzie produkcyjnym.

Zdecydowanie trwalsze są plandeki ochronne PCV 650g/m2 lub 900g/m2. Większa gramatura sprawia, że tkanina jest bardzo mocna i idealnie sprawdza się nawet przy narażeniu na ciężkie warunki atmosferyczne. Z kolei zakup wymaga większego nakładu finansowego. Nie mniej tkanina PCV jest niezastąpiona jako zabezpieczenia z plandeki na altanki z oknem – jest niezwykle wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne, idealnie sprawdza się jako rozwiązanie pod gołym niebem. Co więcej jest to jedyny materiał, który pozwala na wykonanie nadruków reklamowych i plandeki z logo .

Plandeki okryciowe skrojone na miarę

Domeną naszej firmy jest produkcja plandek na wymiar. Biorąc pod uwagę, że okrycia są wykonywane na miarę już istniejących pomieszczeń czy przedmiotów, a nie odwrotnie to oczywiste jest, że format plandek musi być ściśle dopasowany, aby spełniały swoją funkcję ochronną. Dlatego wszystkie realizacje wykonujemy pod zapotrzebowanie Klienta. Każda plandeka jest spersonalizowana również pod kątem koloru czy osprzętu.

Produkcja plandeki okryciowe Szczecin gwarantuje niestandardowe wymiary, precyzyjne wykonanie, szybką realizację. Zadzwoń teraz +48 91 885 43 70

Plandeki ochronne zastosowanie

Jak z samej nazwy wynika plandeki przede wszystkim mają spełniać funkcję ochronną i w tym celu są stosowane. Najczęściej są to plandeki na piaskownicę, kaptury na palety, plandeki na kontenery, plandeki na altanki. Nie mniej plandeki można również wykorzystać jako formę reklamy – okrycia plandekowe z nadrukiem. Do tego zastosowania wykorzystywane są wyłącznie tkaniny PCV 650g/m2 zapewniając tym samym wytrzymały produkt o wysokiej jakości nadruku. Pokrycie płynnym laminatem zdecydowanie wydłuża żywotność grafiki. Zapewniamy żywe kolory i estetyczne wykończenie.