Plandeki przemysłowe Szczecin produkcja

Wiodącą rolą plandek jest funkcja zabezpieczająca. Nie raz okrycia z plandeki są niezastąpionym produktem ochronnym, zwłaszcza w przemyśle. Kluczowym atutem jest znakomita szczelność i wysoka wytrzymałość. Ponadto materiał nie ulega szybkiemu zużyciu i może służyć przez wiele lat. Wymienione zalety pozwalają na wykorzystanie plandek nie tylko w wymagających warunkach pomieszczeń produkcyjnych, ale także jako pokrowce do maszyny czy kotary przemysłowe . Mając na uwadze, że plandeka ma być dopasowana pod wymiar pomieszczenia, a nie odwrotnie, zapewniamy przede wszystkim indywidualną produkcję. Nie ma dla nas niestandardowych formatów – wszystkie realizacje wykonywane są ściśle pod wymiar. Dzięki temu zapewniamy plandeki przemysłowe idealnie dopasowane pod zapotrzebowanie Klienta. Nasza firma zaopatruje w plandeki przemysłowe Szczecin , a także realizuje zamówienia z wysyłką na wskazany adres.

 

KOTARY PRZEMYSŁOWE, PRZESŁONY PLANDEKOWE, POKROWCE Z PLANDEKI
Kliknij i zadzwoń teraz +48 91 885 43 70

 

plandeki przemysłowe Szczecin

Gdzie kupić plandeki w  Szczecin – sprawdź asortyment

Zabezpieczenia plandekowe dla przemysłu wykonujemy w 2 wariantach tkanin : PE (PP) oraz PCV. O doborze właściwego materiału decyduje przede wszystkim przeznaczenie i fundusze.

Jeśli zależy nam na zabezpieczeniu przed warunkami atmosferycznymi lub odgrodzeniu pomieszczenia przy niewielkim nakładzie finansowym to wystarczające będą plandeki przemysłowe PE (PP) 200g/m2 . Dodatkowo lekkość materiału ułatwia montaż i zapewnia mobilność. Jest to dużym atutem w zastosowaniu jako wielkoformatowe kurtyny przemysłowe. Niemniej wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne jest zdecydowanie mniejsza niż w przypadku plandek gumowanych PCV.

Z kolei  plandeki z tkaniny PCV są tak samo wysoce odporne na deszcz, wiatr i mróz, z tym, że gramatura 650 lub 900 gwarantuje zdecydowanie wyższą wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia. Dzięki temu plandeki przemysłowe PCV 650 g/m2 to inwestycja na długie lata, ale wiąże się z większymi kosztami zakupu.

 

Jaki materiał na plandeki przemysłowe ?

1. Tkanina  PE (PP) – polietylen powlekany polipropylenem:

 • Gramatura: 200g/m2;
 • Wersje kolorystyczne – niebieski / zielony / jasny szary;
 • Dodatkowy osprzęt – oczka montażowe standardowe, oczka kotarowe, linka gumowa;
 • Możliwość nadruku – nie;
 • Możliwość wgrzania okien – nie;
 • Wersja trudnopalna – nie
 • Standardowe wymiary m.in: 10m x 8m, 10m x 12m, 10m x 15m, 12m x 18m, 15m x 20m, 20m x 20m.

2. Tkanina PCV – polichlorek winylu:

 • Gramatura – 650 g/m2, 900 g/m2;
 • Wersje kolorystyczne – pełna paleta barw RAL (od ręki dostępne kolory standardowe);
 • Dodatkowy osprzęt – oczka montażowe standardowe, oczka kotarowe, linka gumowa;
 • Możliwość nadruku – laminowany nadruk wysokiej rozdzielczości i jakości;
 • Możliwość wgrzania okien – tak;
 • Wersja trudnopalna – tak;
 • Standardowe wymiary na magazynie: nie.

plandeki przemysłowe Szczecin

Plandeka przemysłowa specjalistyczne

Stałym zainteresowaniem cieszą się kotary przemysłowe PCV z oknem . Zgrzanie okna z folii przezroczystej w tkaninę poprawia efekt wizualny i zapewnia przepuszczalność światła do pomieszczenia. Dodatkowo tak wykonana przesłona z plandeki skutecznie oddziela pomieszczenia a przy tym zapewnia dobrą widoczność.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również specjalistyczne plandeki z certyfikatem trudnopalności B2 przeznaczone do: spawalni, kopani, hut czy stoczni. Plandeki przemysłowe samogasnące wykonuje się z odmiany tkaniny PCV o grubości 650 g/m2 w 3 wariantach kolorystycznych: biały, niebieski i khaki. Do plandek trudnopalnych na życzenie Klienta dołączamy atest.

 

Produkcja Szczecin plandeki przemysłowe

W większości okrycia przemysłowe z plandeki produkujemy na indywidualne zamówienie pod wymiar. Jednakże nasza prężnie działająca produkcja zapewnia szybką realizację zleceń. Aczkolwiek od ręki posiadamy wybrane formaty płachty z plandeki PE 210g/m2. Dzięki temu plandeki przemysłowe Szczecin i okolice może otrzymać w ciągu 48h.